SKANSTES ATTĪSTĪBAS AĢENTŪRA ir organizācija, kuras dibinātāji ir Skanstes apkaimes nozīmīgākie attīstītāji un nekustamo īpašumu īpašnieki. Mūsu kopīgais mērķis ir veidot Skansti par 21. gadsimta Rīgas vizītkarti – par investīciju magnētu pilsētā, par vietu Eiropas mēroga notikumiem un, pats svarīgākais, par kvalitatīvu un ekoloģisku vidi biznesam un pilsētnieku dzīvošanai.

SKANSTE.LV ir Skanstes attīstības aģentūras veidots un uzturēts portāls, kura mērķis ir informēt sabiedrību par jaunumiem un attīstības procesiem apkaimē.

Aģentūras biedri
Kapitel

KAPITEL ir viens no lielākajiem nekustamo īpašumu uzņēmumiem Baltijas valstīs. Tā galvenais darbības virziens ir biroju ēku, tirdzniecības centru un viesnīcu attīstīšana un pārvaldīšana.

MERKS

Viens no vadošajiem būvuzņēmējiem un nekustamo īpašumu projektu attīstītājiem Latvijā.

NEW HANZA (attīstītājs – PILLAR)

Daudzfunkcionāls darījumu centrs un dzīvojamais kvartāls Skanstes apkaimē starp Pulkveža Brieža, Hanzas, Skanstes un Sporta ielām.

NP PROPERTIES

Industriālo parku attīstīšanas un apsaimniekošanas kompānija.

HANNER

Starptautiska kompānija, kas nodarbojas ar inovatīvu nekustamo īpašumu projektu attīstīšanu.

AS SWH GRUPA

SWH Grupa ir īpašnieki vienam no lielākajiem B klases biroju centriem Rīgā ar kopīgo
biroju iznomājamo platību 35 000 m² apmērā.

ARĒNA RĪGA

Lielākā daudzfunkcionālā pasākumu norises vieta Latvijā un viena no nozīmīgākajām šāda veida būvēm Baltijā.

OLIMPISKAIS SPORTA CENTRS

Multifunkcionālais sporta centrs paredzēts valsts un starptautiska mēroga basketbola, volejbola, rokasbumbas, futbola, vieglatlētikas, vingrošanas un citu sporta veidu sacensībām un treniņu procesa nodrošinājumam.