ARĒNA RĪGA

Arēna Rīga ir lielākā daudzfunkcionālā pasākumu norises vieta Latvijā un viena no nozīmīgākajām šāda veida būvēm Baltijā. Arēnā Rīga regulāri norisinās vērienīgi sporta, mūzikas, kultūras un izklaides pasākumi. Tā celta 2006.gada Pasaules hokeja čempionāta vajadzībām.

Arēnā Rīga ir notikuši gan Eiropas līmeņa sporta pasākumi (Eiropas čempionāti basketbolā vīriešiem un sievietēm, Deivisa kausa izcīņa tenisā u.c.), gan pasaulē populāru mūziķu koncerti, pulcējot apmeklētājus no Latvijas un kaimiņvalstīm. Līdz šim Arēnā uzstājušās tādas zvaigznes kā Depeche ModeRobbie WilliamsStingKylie Minogue, RihannaMuse un daudzi citi. Arēna Rīga ir mājas arēna KHL hokeja klubam Dinamo Rīga un basketbola klubam VEF Rīga, kas piedalās VTB līgas turnīrā un ir vairākkārtēja Latvijas čempione.

Projekta pasūtītājs un attīstītājs – būvkompānija Merks.

www.arenariga.com

Skanstes iela 21, Rīga, LV-1013
130
pasākumu skaits gadā
14 500
maksimālais viena pasākuma viesu skaits
500 000
kopējais apmeklētāju skaits gadā

CITI OBJEKTI

Olimpiskais sporta centrs tapis vietā, kur senāk atradies hipodroms. Tagad šajā modernajā centrā norisinās sporta treniņi, valsts un starptautiska mēroga sacensības dažādās sporta disciplīnās, kā arī publiski pasākumi – piemēram, 2006. gadā šeit tika uzņemts NATO samits.
Sporta un aktīvās atpūtas cienītājus Skanstes apkaimē gaida plašākais un mūsdienīgākais peldbaseinu komplekss Rīgā. Līdztekus Lielajam 50m peldbaseinam (seši peldēšanas celiņi, dziļums no 1,30m līdz 2,30m) apmeklētājiem atvērti divi mazie peldbaseini (10m, ar dziļumu 1m un 1-1,4m), kas paredzēti bērnu peldētprasmju attīstībai un dažāda veida ūdens nodarbībām.
Veloceliņa kopējais garums ir 6,6 kilometri, un tas ļauj no galvaspilsētas centra nokļūt līdz Mežaparkam aptuveni 25 minūtēs.